Вчора в українській Прем'єр-лізі завершився стартовий тур сезону 2020/2021. За його підсумками визначили лауреатів, причому серед них не виявилося представників "Шахтаря" і "Динамо", які здобули перемоги в п'ятницю. До речі, глава комітету арбітрів висловився про три пенальті в матчі "Шахтар" – "Колос".
Найкращим футболістом вікенду назвали воротаря "Колоса" Євгена Волинця, який у зустрічі з донецькою командою двічі відбивав м'яч з 11-метрової позначки і тривалий час зберігав свої ворота в недоторканності.
Коментарів немає