Марина Бех-Романчук вперше в кар’єрі виграла етап легкоатлетичної Діамантової ліги

Марина Бех-Романчук вперше в кар’єрі виграла етап легкоатлетичної Діамантової ліги

Призерками шведських змагань стали всі чотири українки

Віце-чемпіонка світу-2019, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала переможницею другого етапу Діамантової ліги в шведському Стокгольмі.

Коментарів немає