Призерками шведських змагань стали всі чотири українки
Віце-чемпіонка світу-2019, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала переможницею другого етапу Діамантової ліги в шведському Стокгольмі.
Призерками шведських змагань стали всі чотири українки
Віце-чемпіонка світу-2019, українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала переможницею другого етапу Діамантової ліги в шведському Стокгольмі.
Коментарів немає