Головний тренер ПСЖ Томас Тухель розповів про перемогу в півфіналі Ліги чемпіонів над Лейпцигом.
"Я не міг розслабитися ні на мить. Найважливішим для мене було те, як ми оборонялися. Сьогодні ми показали хороше поєднання настрою, характеру і високого класу.
Коментарів немає