Тренер "Шахтаря" Луїш Каштру прокоментував поразку своєї команди в матчі проти київського "Динамо" за Суперкубок – 1:3.
"Футбол – це така гра, за якою стежать мільйони уболівальників. Тому що відбувається багато несподіваних речей. Суперник майже не атакував, але завдав три удари і забив три м'ячі. Ми створили величезну кількість моментів, але їх не вдалося реалізувати. Замість цього пропустили втретє. Тренер і команда повинні прийняти результат і продовжувати працювати після такої несправедливості. Тому що результат не відображає гри.
Коментарів немає