Форвард "Динамо" Беседін: Луческу дав зрозуміти, що розраховує на мене

Форвард

Футбольний нападник київського "Динамо" Артем Беседін прокоментував відновлення тренувань з командою після річної дискваліфікації за порушення антидопінгових правил.

Гравець відзначив, що розмовляв про своє майбутнє з наставником команди Мірчею Луческу, повідомляє пресслужба киян.

Коментарів немає