"Набридло терпіти, що у нас тільки динамівські серця" - Суркіс

Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував конфлікт з ультрас клубу, які не приймають Мірчу Луческу в якості тренер киян.

За словами Суркіса, він ставиться до цього спокійно та ставить на перше місце результати команди.

Коментарів немає