Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував конфлікт з ультрас клубу, які не приймають Мірчу Луческу в якості тренер киян.
За словами Суркіса, він ставиться до цього спокійно та ставить на перше місце результати команди.
Президент "Динамо" Ігор Суркіс прокоментував конфлікт з ультрас клубу, які не приймають Мірчу Луческу в якості тренер киян.
За словами Суркіса, він ставиться до цього спокійно та ставить на перше місце результати команди.
Коментарів немає