"Даллас" виграв у "Тампи" і продовжив фінал Кубка Стенлі

В Національній хокейній лізі триває фінальна серія Кубка Стенлі. В матчі №5 "Даллас Старз" обіграв в овертаймі "Тампу Бей Лайтнінг" 3:2, повідомляє Укрінформ.

Основний час матчу завершився внічию 2:2. За "Блискавок" шайби закинули Палат і Сергачов. Голи "Зірок" в активі Перрі та Павелскі. В овертаймі Перрі закинув переможну шайбу для "Далласа" - 3:2.

Коментарів немає