Ексгравець "Шахтаря" пригадав, як у нього забрали медаль в клубі за перемогу в Кубку УЄФА

Ексгравець

Колишній півзахисник "Шахтаря" Костянтин Кравченко пригадав перемогу донецького клубу в Кубку УЄФА.

В Українського футболіста забрали медаль переможця, бо її не вистачило бразильцю.

Коментарів немає