Футбольний експерт Михайло Метревелі оцінив гру київського "Динамо" в матчі за Суперкубок України проти донецького "Шахтаря", а також висловив свою думку, що арбітр повинен був призначити пенальті у ворота киян. А Даріо Срна заявив: "Краще програвати, показуючи такий футбол, як у нас, ніж вигравати, як "Динамо".
Відео голів та огляд матчу "Шахтар" – "Динамо"
Коментарів немає