Головний тренер італійської "Болоньї" Синиша Михайлович заразився коронавірусів. Про це повідомляється на офіційному сайті клубу. У тренера немає ніяких симптомів, але він буде залишатися на самоізоляції протягом наступних двох тижнів відповідно до медичних рекомендацій.
Нагадаємо, що тільки в лютому цього року Михайлович вилікувався від лейкемії. Діагноз йому поставили в червні 2019 року, через що наставнику довелося на час залишити команду. Сербський фахівець пройшов спеціальний курс лікування, який включав три цикли хіміотерапії.
Коментарів немає