Двоє футболістів «Динамо» одужали від коронавірусу

Двоє футболістів «Динамо» одужали від коронавірусу

Віце-чемпіон України з футболу провів чергове тестування гравців на коронавірус

Стали відомі результати чергових планових ПЛР-тестів футболістів київського «Динамо» на наявність COVID-19.

Коментарів немає