"Кривбас" з Кривого Рогу провів перший матч після відродження. Сьогодні криворіжці з перемоги стартували в новому розіграші Кубка України. У матчі першого попереднього етапу "Кривбас" обіграв "Черкащину" з Черкас з рахунком 4:2. Решта матчів цієї стадії пройдуть 28-30 серпня, повідомляється на сайті Української асоціації футболу.
"Кривбас" – "Черкащина" – 4:2Голи: Берко (13), П'ятов (24, 71), Коцюмака (54) – ? (62), Захаревич (85)
Коментарів немає