У Дніпрі завершився чемпіонат України з академічного веслування серед юніорів до 18 років.
Як передає Укрінформ, у змаганнях взяли участь понад 200 веслярів, які розіграли 14 комплектів нагород, повідомляє пресслужба фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України.
Коментарів немає