Колишній наставник київського "Динамо" та збірної України Йожеф Сабо розкритикував національну збірну за поразку від Німеччини.
Сабо не бачить шансів у команди Андрія Шевченка в матчі проти збірної Іспанії.
Колишній наставник київського "Динамо" та збірної України Йожеф Сабо розкритикував національну збірну за поразку від Німеччини.
Сабо не бачить шансів у команди Андрія Шевченка в матчі проти збірної Іспанії.
Коментарів немає