Екс-гравець Динамо і збірної України Сергій Ребров, який очолює угорський Ференцварош, отримав нагороду від президента України.
Володимир Зеленський на честь 29-го Дня незалежності України постановив нагородити низку громадян, в тому числі діячів культури, мистецтва і спорту. До їхнього переліку увійшов і Ребров.
Коментарів немає