Голкіпер збірної України Андрій П'ятов радий великій кількості матчів з топовими збірними, які зіграє команда Андрія Шевченка в рамках Ліги Націй.
"Ми піднялися в рейтингу і вийшли в Лігу А. Звичайно, для нас це престижно. Просто ніколи не міг уявити, що збірна за рік проведе стільки матчів саме з топ-суперниками. Як не крути, кращої репетиції перед Євро не придумаєш. Сподіваюся, наступного літа ми нарешті на ньому зіграємо!", - зазначив воротар.
Коментарів немає