25 серпня 1999 року київське "Динамо" провело один із найдраматичніших матчів відбору до Ліги чемпіонів. Кияни зіграли внічию – 2:2 з данським "Ольборгом" і пройшли до групового турніру. Ще за 15 хв. до кінця зустрічі "Динамо" поступалося – 0:2 і мало хто вірив у диво.
Першу гру на виїзді кияни виграли – 2:1 завдяки двом голам Реброва і дебютанта Максима Шацьких. Особливо красивий був м'яч Сергія, коли він знущальницьки обіграв ледь не весь захист "Ольборга" й відкрив рахунок.
Коментарів немає