Однією з родзинок матчу за Суперкубок України, в якому "Динамо" обіграло "Шахтар" 3:1 і завоювало перший трофей за екснаставника донеччан Мірчі Луческу, став епізод на 74-й хвилині за участю румунського наставника киян. Він показав, що і в 75 років перебуває у відмінній формі.
За рахунку 2:1 на користь "Динамо" футболіст столичної команди Карлос Де Пена, відводячи загрозу від своїх воріт, вибив м'яч куди очі дивляться – той злетів метрів на тридцять у висоту, після чого почав пікірувати, ідучи в аут. Однак Мірча Луческу не дав м'ячу вилетіти на бігові доріжки. Під дощем, із рушником у руках, тренер "Динамо" зробив ривок з технічної зони до кромки і лівою ногою досить непогано прийняв м'яч, повернувши його в поле.
Коментарів немає