Мілевський переспівав пісню "Садок-Священик", відзначаючи перемогу Бреста в Лізі чемпіонів

Мілевський переспівав пісню

Артем Мілевський оригінально відзначив перемогу своєї команди в другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Нагадаємо, брестське "Динамо" вдома обіграло "Сараєво" 2:1 і вийшло вже до третього раунду відбору ЛЧ.

Після переможного для чемпіонів Білорусі поєдинку з боснійцями Артем Мілевський виклав у себе в Instagram відео, на якому він тихенько наспівує гімн Ліги чемпіонів, при цьому куди голосніше говорить: "Бресте, з перемогою! Далі буде!". Відзначимо, що для виходу до групового раунду ЛЧ команді Мілевського залишилося подолати два етапи.

Коментарів немає