Зоряний новачок "Барселони" заразився коронавірусом

Зоряний новачок

Новачок іспанської "Барселони" Міралем П'янич здав позитивний тест на коронавірус. Про це стало відомо за результатами суботнього тестування після того, як гравець поскаржився на погане самопочуття. Зараз гравець відчуває себе добре і перебуває на самоізоляції вдома, повідомляє офіційний сайт каталонського клубу.

Футболіст не зможе приєднатися до своєї нової команди в наступні два тижні. Нагадаємо, Пьянич прийшов в "Барселону" з "Ювентуса". Іспанський клуб заплатив за гравця 60 мільйонів євро, а також віддав Артура Мело.

Коментарів немає