Російський менеджер Постола заявив, що українцеві довелося битися не тільки з Раміресом, а і з суддями

Російський менеджер Постола заявив, що українцеві довелося битися не тільки з Раміресом, а і з суддями

У неділю вранці за київським часом Віктор Постол програв Хосе Раміресу рішенням суддів бій за два чемпіонські титули. Однак перемога за очками американця викликала бурхливе обговорення в боксерському середовищі. Багато хто вважає, що українець не поступився і заслужив якщо не перемогу, то нічию.

Свою думку висловив і менеджер 36-річного спортсмена з Великої Димерки росіянин Вадим Корнілов. Він упевнений, що Постол виграв бій, а підсумковий результат поклав на совість суддів, написавши в соціальних мережах:

Коментарів немає