За два тижні "Інтер" зумів продати форварда й викупити його знову

За два тижні

Міланський "Інтер" через свій сайт оголосив про викуп форварда Андреа Пінамонті.

Примітно, що 18 днів тому він був проданий клубом в "Дженоа" за 19,5 мільйонів євро. "Інтер" повернув його за 20 мільйонів.

Коментарів немає