У Парижі футбольні вболівальники влаштували заворушення після фінального матчу "Ліги чімпіонов", в якому французький клуб "Парі Сен-Жермен" програв німецькій "Баварії". Поліції довелося застосувати сльозогінний газ проти фанатів на Єлисейських полях.
Вболівальники паризького клубу, який вперше потрапив до фіналу найпрестижнішого з європейських кубків, зібралися на стадіоні "Парк де Пренс" і Єлисейських полях, де заборонені масові заходи, повідомляє Le Parisien.
Коментарів немає