Динамівці Каргбо і Беніто виступатимуть в "Олімпіку" до кінця сезону

Динамівці Каргбо і Беніто виступатимуть в

Донецький "Олімпік" посилив лінію атаки двома футболістами київського "Динамо".

Як повідомляє офіційний сайт ФК "Олімпік", нігерійський півзахисник Беніто і бельгійський форвард Ібрагім Каргбо поповнили ряди донеччан на правах оренди, передає Укрінформ.

Коментарів немає