Донецький "Олімпік" посилив лінію атаки двома футболістами київського "Динамо".
Як повідомляє офіційний сайт ФК "Олімпік", нігерійський півзахисник Беніто і бельгійський форвард Ібрагім Каргбо поповнили ряди донеччан на правах оренди, передає Укрінформ.
Коментарів немає