Український головний тренер угорського "Ференцварошу" Сергій Ребров, який вперше за 25 років вивів клуб в групу Ліги чемпіонів, розповів про своє досягнення і увагу з боку інших клубів.
"Протягом останніх двох років ми дуже багато працювали, щоб досягти цього. Важко сказати, який результат для нас буде в груповому раунді. З гравців тільки у Зубкова був мінімальний досвід гри в ЛЧ, але це також говорить про те, що ми не знаємо, як обернуться матчі. Всі чекають цих матчів, але це вже дійсно вищий рівень. Дуже складно щось прогнозувати, адже нам доведеться грати з топовими гравцями і командами. Будемо ретельно готуватися і постараємося змагатися.
Коментарів немає