Українська тенісистка Марта Костюк вийшла у четвер до другого раунду Відкритого чемпіонату Франції ("Ролан Гаррос") у парному розряді.
1 жовтня українка разом з Олександрою Соснович з Білорусі обіграла сильний сіяний дует Луція Градецька (Чехія)/Андрія Клепач (Словенія) - 6:4, 6:1, передає Укрінформ.
Коментарів немає