Тренер "Інтера" після матчу з "Шахтарем": "Гірники" для мене - команда з великими, талановитими гравцями"

Тренер

Головний тренер італійського "Інтера" Антоніо Конте поділився враженнями від переможного для своєї команди півфіналу Ліги Європи в Дюссельдорфі. Нагадаємо, "Інтер" обіграв "Шахтар" 5:0 і вийшов до фіналу турніру, в якому 21 серпня в Кельні міланці зустрінуться з іспанською "Севільєю".

- Містере, 10 років потому "Інтер" – у фіналі, єдиний італійський клуб сьогодні в єврокубках. Що це означає для команди, яка давно не була на вершині, і особисто для вас? - Всі ми задоволені. Так і має бути. Я бачив, як мої футболісти грали на такому високому рівні, в матчі, де не було фаворита. Повторюся, "Шахтар" для мене – команда з великими, талановитими гравцями, які могли створити нам труднощі. "Інтер" протягом усього матчу виявляв цілеспрямованість і готовність. Це виходить з того, що мої підопічні вірять в те, як ми працюємо щодня. Я вважаю, на полі ми пропонуємо дуже сміливу гру. Ми пресингували "Шахтар" протягом усього поєдинку для того, щоб супротивник не володів м'ячем. Ми були присутні у всіх зонах поля і пресингували. Ще ми задоволені тим, що наші вболівальники через 10 років після сезону, в якому клуб зробив требл, як ви і сказали, повернулися до фіналу європейського турніру. Зараз "Інтер" у фіналі Ліги Європи. Ми горимо бажанням зробити великий подарунок нашим уболівальникам, але знаємо, що для цього повинні перемогти суперника, у якого величезний досвід. Останніми роками "Севілья" брала цей трофей п'ять разів. Ми повинні готуватися дуже ретельно, як і перед матчем з "Шахтарем".

Коментарів немає