Чемпіони України футболісти донецького "Шахтаря" провели стартовий поєдинок в основній сітці Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2020/21, в якому на виїзді перемогли переможця іспанської Ла Ліги мадридський "Реал".
Матч "Реал" - "Шахтар" на "Альфредо Ді Стефано" в Мадриді завершився з рахунком 3:2 на користь "гірників", які після першого тайму були попереду 3:0, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає