Київський «Будівельник» офіційно повернувся в Суперлігу після дворічної відсутності
Заснований у далекому 1945 році клуб «Будівельник» (Київ), який вигравав золото чемпіонату СССР у 1989-му і був десятиразовим чемпіоном України, офіційно заявлений для участі в українській баскетбольній Суперлізі-2020/2021! Сьогодні, 28 вересня, за це проголосував виконком Федерації баскетболу України.
Коментарів немає