"Динамо грало як "Темп" з Шепетівки" - Грачов

Екс-футболіст донецького "Шахтаря" Віктор Грачов вважає несправедливою поразку свого клубу в матчі за суперкубок проти київського "Динамо" – 1:3.

– Ніколи не бачив, щоби "Шахтар" по грі так загнав "Динамо" за терикон, – каже Віктор Олександрович. – У донеччан виходило все окрім одного – відправити м'яч за лінію воріт. Кияни виглядали напрочуд слабкими. Якщо ситуація не зміниться, то прогнозую, що "Шахтар" може виграти всі матчі проти "Динамо" в чемпіонаті. Бо в такому стилі, як кияни перемогли вчора, можна виграти лише раз на рік. Далі все стане на свої місця. "Шахтар" об'єктивно сильніший і суб'єктивні фактори не можуть довго впливати на результати цього протистояння.

Коментарів немає