Гравець "Шахтаря" - про матч з "Динамо": "Не забили стільки, щоб перемогти"

Гравець

Півзахисник донецького "Шахтаря" Манор Соломон в ефірі Shakhtar News прокоментував поєдинок за Суперкубок України проти київського "Динамо" (1:3). Раніше експерт розібрав спірний момент Суперкубка: "Арбітр повинен був призначити пенальті у ворота "Динамо".

Відео голів та огляд матчу "Шахтар" – "Динамо"

Коментарів немає