Півзахисник донецького "Шахтаря" Манор Соломон в ефірі Shakhtar News прокоментував поєдинок за Суперкубок України проти київського "Динамо" (1:3). Раніше експерт розібрав спірний момент Суперкубка: "Арбітр повинен був призначити пенальті у ворота "Динамо".
Відео голів та огляд матчу "Шахтар" – "Динамо"
Коментарів немає