Мірча Луческу прокоментував свій перший трофей біля керма "Динамо". Напередодні в матчі за Суперкубок України "Динамо" обіграло 3:1 "Шахтар", в якому Луческу працював головним тренером з 2004 по 2016 роки.
- Хороша гра за дуже важкої погоди. Сьогодні технічна команда грала проти організованої, і перемоги досягла організована команда, незважаючи на те, що гравці "Шахтаря" були дуже сильні технічно. У нас була відсутня ціла низка гравців, але ті футболісти, які замінили травмованих на полі, грали на межі самопожертвування і показали командну гру, завдяки чому нам вдалося здобути перемогу, – зазначив Мірча Луческу.
Коментарів немає