Поліція проводить перевірку за фактом отруєння щурячою отрутою чотирьох дітей у віці 2, 5, 6 і 8 років у селищі Липці Харківської області. Про це напередодні повідомило регіональне управління Нацполіції.
"При виїзді на місце поліцейські з'ясували, що діти грали вдома, знайшли банку зі щурячою отрутою, яку вирішили з'їсти", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає