У Карпатах заблукали 15 туристів зі Львова

У Карпатах заблукали 15 туристів зі Львова

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій повідомили, що в суботу ввечері, 22 серпня, в Карпатах 15 туристів заблукали під час сходження з гори Говерла, їх вдалося розшукати. Про це повідомив прес-центр ДСНС.

Рятувальники отримали повідомлення про туристів, які загубилися о 21:41.

Коментарів немає