"Заруба" українських висотніц в Польщі завершилася перемогою Юлії Левченко

Слідом за етапом Діамантової ліги в Монако українські стрибунки у висоту Юлія Левченко та Ярослава Магучіх влаштували дуель на турнірі Irena Szewinska Memorial в Бидгощі, який входить в серію World Athletics Continental Tour Bronze. Якщо в Монако "золото" виграла Магучіх завдяки меншій кількості спроб на висоті 1,98 метра, то в Польщі Юлія змогла взяти реванш. До речі, під час карантину Левченко пробувала себе в ролі моделі. До висоти 2,00 метра Магучіх знову випереджала Левченко по спробам. Вона брала 1,94 і 1,97 метра з першого разу, в той час як її співвітчизниця на цих висотах витратила по дві спроби. Однак два метри в цей вечір не скорилися срібній медалістці чемпіонату світу-2019.

Ярослава Магучіх

Коментарів немає