Біля Михайлівського Золотоверхого вшановують пам'ять загиблих героїв

Біля Михайлівського Золотоверхого вшановують пам'ять загиблих героїв

Заходи вшанування пам'яті захисників, загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, розпочалися 29 серпня біля Стіни пам’яті на площі біля Михайлівського Золотоверхого собору.

Як передає кореспондент Укрінформу, заходи розпочалися загальнонаціональною хвилиною мовчання.

Коментарів немає