Яблука можуть бути небезпечні: кому їх категорично не можна їсти

Яблука можуть бути небезпечні: кому їх категорично не можна їсти

Фахівці з харчування розповіли про небезпеку яблук

Настав сезон яблук, вже з'явилися ранні сорти, але, як виявилося, ці плоди корисні не для всіх. Якщо їх їсти у великій кількості людям з проблемами шлунку і жовчного міхура - це може дуже нашкодити здоров'ю. Річ у тому, що в цих фруктах міститься багато клітковини і фруктових кислот.

Коментарів немає