За словами очевидців, тварина була дуже наляканою (Фото: Вікторія Жи / Facebook)
У четвер, 20 серпня, внасліок ДТП на вулиці Саперно-Слобідській у Києві загинув лось, якого вже кілька днів бачили гуляючим вулицями столиці.
За словами очевидців, тварина була дуже наляканою (Фото: Вікторія Жи / Facebook)
У четвер, 20 серпня, внасліок ДТП на вулиці Саперно-Слобідській у Києві загинув лось, якого вже кілька днів бачили гуляючим вулицями столиці.
Коментарів немає