Більше 70 будинків у центрі Києва залишилися без світла

Більше 70 будинків у центрі Києва залишилися без світла

У центрі Києва через аварійне відключення обладнання 71 житловий будинок та офісні приміщення залишилися без світла. Про це повідомляє оператор системи розподілу ДТЕК Київські електромережі.

"О 17:35 сталося аварійне відключення обладнання на підстанції Вокзальна. Без світла залишилися 71 житловий будинок та офісні приміщення на вулицях Саксаганського, Жилянська, Петлюри, Володимирська і Велика Васильківська. Фахівці вже виїхали на місце аварії", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає