Ліси в Рівненській області зникнуть через 30 років - дослідження

Ліси в Рівненській області зникнуть через 30 років - дослідження

Різке збільшення вирубки лісів на території низки областей загрожує важкими екологічними наслідками в середньостроковій перспективі. Про це в четвер, 27 серпня, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна з посиланням на дані дослідження, проведеного компанією EOS Data Analytics, Інститутом космічних досліджень Національної академії наук та Державного космічного агентства.

Згідно з отриманими даними, у Житомирській області із серпня 2019 року по серпень 2020 року вирубали майже на 20% більше лісу, ніж за аналогічний попередній період. У Рівненській області вирубка лісу зросла в 2,5 рази, до 5 395 га.

Коментарів немає