У Севастополі окупанти знищили 20 тис. дерев: серед них були червонокнижні

У Севастополі окупанти знищили 20 тис. дерев: серед них були червонокнижні

Російські окупанти позбавили кримчан "зелених легенів" заради нової траси

В Криму російські окупанти масово вирубують дерева, яких на півострові залишилося і так не дуже багато.

Коментарів немає