Коронавірус: чи стане Харків українським Бергамо?

Коронавірус: чи стане Харків українським Бергамо?

Харків б’є усі антирекорди України за кількістю хворих на COVID-19. За день у лікарні міста та області надходять 600-700 нових пацієнтів, тоді як у травні 1000 випадків фіксували в цілому за місяць.

Стрімко зростає і летальність. Абсолютно здорова людина, застерігають лікарі, може померти за 3-5 днів. Значною мірою перебіг хвороби залежить і від того, куди саме прибувають хворі. Чому, дізнавайтеся в репортажі DW з Харкова:

Коментарів немає