У ЗСУ різко збільшився приріст COVID-19

У ЗСУ різко збільшився приріст COVID-19

У Збройних силах України протягом минулої доби було виявлено 47 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це в четвер, 27 серпня, повідомляє прес-служба командування Медичних сил ЗСУ.

Зазначається, що зараз в армії хворіють 604 людини, в тому числі 47 осіб, у яких напередодні було виявлено зараження. З них на лікуванні в закладах охорони здоров'я перебувають вісім осіб, а вдома під наглядом медичної служби 39 осіб (Київська обл. - 15 військовослужбовців і 2 працівники ЗСУ, Львівська обл. - 13 військовослужбовців і 2 працівники ЗСУ, Чернігівська обл. - 1 військовослужбовець, Одеська область - 3 військовослужбовців, Чернівецька обл. - 1 працівник ЗСУ, Харківська обл. - 1 працівник ЗСУ та Вінницька обл. - 1 працівник ЗСУ).

Коментарів немає