«Краще лежати у лікарні, ніж у Палаці спорту». Кличко обурився, що відомчі установи не приймають хворих на коронавірус киян

Концертні зали можуть перетворитися на тимчасові лікарні (Фото: REUTERS/Valentyn Ogirenko)

Мер Києва Віталій Кличко закликав владу відкрити відомчі лікарні та установи Академії медичних наук для прийому хворих на COVID-19 замість переобладнання Палацу спорту та інших великих приміщень.

Про це він заявив на брифінгу.

Коментарів немає