Дівчата, які постраждали через п'яного майора розповіли про трагедію
На початку тижня в Києві сталося гучне ДТП за участю п'яного майора, який на своєму авто збив трьох дівчат-курсанток на території військової частини. Вони розповіли про цю жахливу аварію, після якої їм ампутували по одній нозі.
Коментарів немає