Курсантки розповіли про страшну ДТП, після якої їм ампутували ноги

Курсантки розповіли про страшну ДТП, після якої їм ампутували ноги

Дівчата, які постраждали через п'яного майора розповіли про трагедію

На початку тижня в Києві сталося гучне ДТП за участю п'яного майора, який на своєму авто збив трьох дівчат-курсанток на території військової частини. Вони розповіли про цю жахливу аварію, після якої їм ампутували по одній нозі.

Коментарів немає