DZIDZIO записав Гімн із симфонічним оркестром

DZIDZIO записав Гімн із симфонічним оркестром

Популярний український виконавець DZIDZIO записав Державний Гімн України разом з Молодіжним симфонічним оркестром. Трек з'явився на офіційному YouTube-каналі Укрінформ.

Зазначається, що вперше Михайло Хома, відомий під сценічним ім'ям DZIDZIO, заспівав Гімн України на стадіоні Металіст у Харкові. Його виконання викликало фурор у мережі, і музикант вирішив записати трек.

Коментарів немає