Популярний український виконавець DZIDZIO записав Державний Гімн України разом з Молодіжним симфонічним оркестром. Трек з'явився на офіційному YouTube-каналі Укрінформ.
Зазначається, що вперше Михайло Хома, відомий під сценічним ім'ям DZIDZIO, заспівав Гімн України на стадіоні Металіст у Харкові. Його виконання викликало фурор у мережі, і музикант вирішив записати трек.
Коментарів немає