Зранку 1 вересня під Кабінетом Міністрів студенти низки вишів та громадські активісти провели акцію з вимогою відставки т.в.о міністра освіти та науки Сергія Шкарлета.
Як передає кореспондент Укрінформу, в акції взяли участь кілька десятків студентів та активістів.
Коментарів немає