Депутат Верховної Ради Гео Лерос прокоментував виключення з парламентської фракції Слуга народу, пообіцявши боротися з "режимом" всюди. Про це у вівторок, 1 вересня, нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.
"Скажу тільки, ви можете відкривати скільки завгодно справ на мене, підпалювати моє майно, але ви, покидьки, мене не зупините. Я буду боротися з вашим режимом у судах, парламенті, на вулицях, на сході і заході. Я буду серед мільйона людей, що рано чи пізно вийдуть на вулицю і скажуть вам - ні", - заявив Лерос.
Коментарів немає