Колишнього політв'язня Володимира Балуха, який потрапив до лікарні у важкому стані після побиття, вже відключили від апарату штучного дихання і почав говорити. Про це в п'ятницю, 9 жовтня, повідомила нардеп від Європейської солідарності Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook з посиланням на лікарів.
"Пацієнт у свідомості, без ШВЛ. Почав говорити, але ще дезорієнтований, нічого не пам'ятає. Потрібен час, це наслідки тяжкої травми", - повідомила Геращенко.
Коментарів немає