Боюсь, що Білорусам доведеться перейти через свою Небесну Тисячу

Боюсь, що Білорусам доведеться перейти через свою Небесну Тисячу

Думки про революцію в Білорусі

Вчора я спілкувався наживо з білоруським опозиціонером. Айтішник. Дуже обережний в висловлюваннях. Правда на ефірі українського каналу, на запитання одного з гостей «чий Крим?» він одразу сказав, що український.

Коментарів немає